Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

Zarządzanie dokumentacją ISO

ISOLDA – system do wewnętrznego zarządzania organizacją

System ISOLDA.pl służy do zarządzania organizacją zarówno wielooddziałową dużą korporacją, jak i kilkuosobową małą firmą. Dostęp do systemu jest możliwy na urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych za pomocą przeglądarki internetowej z każdego miejsca na świecie.

System funkcjonuje od ponad 10 lat. Jest to optymalny okres, aby system był rozbudowany, a zarazem napisany w nowoczesnych technologiach. Składa się z wielu, ciągle rozwijanych, modułów funkcjonalnych, do których należą między innymi.

 • Dziennik korespondencyjny - służy do ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących w jednolitym dla całej firmy rejestrze,
 • Obieg dokumentów - służy do przekazywania dokumentów pomiędzy użytkownikami systemu. Ścieżka obiegu przedstawiona jest graficznie za pomocą bloczków,
 • Rejestr faktur - służy do ewidencji faktur oraz generowania zestawień ilościowych oraz kwotowych. Pełni również funkcję rejestru faktur elektronicznych,
 • Rejestr umów - służy do ewidencji umów oraz aneksów. Przypomina o terminie wygaśnięcia umów oraz innych zadaniach z nimi związanych,
 • Rejestr incydentów - służy do ewidencji incydentów, które stanowią niezgodność z przyjętymi normami, przepisami wewnętrznymi oraz innymi uregulowaniami prawnymi.

Wieloletnie doświadczenie

System rozwijam i tworzymy już od kilku lat. Dzięki wielu wdrożeniom wśród naszych klientów, zebraliśmy potrzebną wiedzę procesową, którą oprogramowaliśmy i stworzyliśmy prosty ale funkcjonalny system. Stale pogłębiana wiedza pozwala nam go rozwijać i dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Każdy moduł naszego systemu możemy w najdrobniejszych szczegółach dopasować do potrzeb konkretnego klienta oraz branży w jakiej funkcjonuje. To wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie dla Państwa rozwiązań, które charakteryzują się zaawansowaną technologią, a jednocześnie prostą obsługą.

Jak działamy?

 • analizujemy podczas spotkania wewnętrzną sytuację obiegu i składowania dokumentów
 • określamy jakie funkcjonalności są niezbędne do prawidłowego zarządzania dokumentacją w organizacji
 • przygotowujemy propozycję oraz przeprowadzamy prezentację systemu
 • implementujemy i wdrażamy gotowy system
 • przeprowadzamy niezbędne szkolenia
 • prowadzimy nadzór nad funkcjonowaniem systemu oraz go serwisujemy

Wycena systemu

Cena uzależniona jest od wybranych modułów oraz ilości użytkowników, co pozwala na jej dostosowanie do potrzeb danego Klienta.

Zobacz nasz modelowy system

Jest to jeden z pierwszych systemów stworzonych na potrzeby gromadzenia i przetwarzania dokumentacji ISO, który został rozbudowany o kolejne funkcjonalności stając się systemem wewnątrz-organizacyjno-zarządczym.

Oprogramowanie w chmurze

Tworzymy nie tylko rozwiązania oparte o klasyczny model biznesowy (własna infrastruktura IT), ale również o model chmurowy (publiczny, prywatny i hybrydowy). Dodatkowo tworzymy własne aplikacje mobilne oraz wykorzystujemy rozwiązania dostępne na rynku, personalizując je do szczegółowych potrzeb organizacji.

Kontakt z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow