Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

Oprogramowanie na zamówienie

Tworzymy na zamówienie rozwiązania informatyczne z myślą o specyficznych potrzebach organizacji. Naszym celem jest poprawa obecnych w organizacji procesów oraz programowanie nowych wywołujących zamierzone i kontrolowane skutki.

Sposób budowy oprogramowania dostosowany jest do istniejących rozwiązań i wynika z nowych potrzeb lub problemów. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania informatyczne według ściśle określonych z Państwem wymagań. Każdy nowy produkt oparty jest o indywidualnie skonstruowane mechanizmy działania, a nie o utarte szablony.

Dedykowane oprogramowanie informatyzuje procesy dobrze znane organizacji, co przyspiesza proces wdrożenia i szkolenia. Oddanie do użytku takiego oprogramowania daje możliwość prawie natychmiastowego wykorzystania jego możliwości w 100%. Opieka powdrożeniowa (którą świadczymy) stworzonego rozwiązania pozwala nam na błyskawiczną reakcję serwisową w sytuacji kryzysowej.

Posiadamy długoletnie doświadczenie wynikające z wielu lat prac wdrożeniowych systemów naszych partnerów. Praktycznie od początku istnienia i tworzenia systemów do zarządzania starliśmy się poszerzać ich funkcjonalność o indywidualne potrzeby. To doświadczenie pozwala nam na tworzenie dla Państwa rozwiązań, które charakteryzują się zaawansowaną technologią, a jednocześnie prostą obsługą.

Nasze działania:

  • przeprowadzamy wstępną analizę biznesową określającą zakres prac programistycznych
  • określamy cele projektu i czas jego realizacji
  • przygotowujemy propozycję w ujęciu modelowym
  • implementujemy i wdrażamy gotowe rozwiązanie
  • przeprowadzamy niezbędne szkolenia
  • prowadzimy nadzór nad funkcjonowaniem rozwiązania oraz go serwisujemy

Wycena rozwiązania

Zawsze jest ustalana indywidualnie z klientem i jest uzależniona od poziomu skomplikowania projektu oraz potrzebnego czasu na jego realizację i wdrożenie.

Nasz modelowy system

Jest to jeden z pierwszych systemów stworzonych na potrzeby gromadzenia i przetwarzania dokumentacji ISO, który został rozbudowany o kolejne funkcjonalności stając się systemem wewnątrz-organizacyjno-zarządczym.  Przejdź do strony systemu >>

Oprogramowanie w chmurze

Tworzymy nie tylko rozwiązania oparte o klasyczny model biznesowy (własna infrastruktura IT), ale również o model chmurowy (publiczny, prywatny i hybrydowy). Dodatkowo tworzymy własne aplikacje mobilne oraz wykorzystujemy rozwiązania dostępne na rynku, personalizując je do szczegółowych potrzeb organizacji.

Kontakt z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow