Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

Pakiet oprogramowania X2System dla gastronomii

SUKCES

Biznes gastronomiczny związany jest z posiadaniem własnej restauracji, pubu, pizzerii, baru, czy food tracka. To spore wyzwanie dla osób podejmujących decyzję o jego uruchomieniu, czy otwarciu kolejnego lokalu.

Na jego sukces składa się wiele elementów. Podstawowymi elementami są wystrój lokalu, zadbanie o odpowiednią atmosferę, zatrudnienie sprawnego personelu serwisu, dobrego szefa kuchni, czy w końcu i menadżera. Jednak, aby to mogło wszystko sprawnie funkcjonować, powinniśmy do tego dożyć jeszcze jeden pierwiastek – technologię, czyli dedykowany system dla gastronomii.

JAK?

Odpowiednio wdrożony system pozwala sprawnie zarządzać lokalem gastronomicznym, który dzięki niemu staje się „Micro Przedsiębiorstwem Produkcyjnym” o odpowiednio ułożonej logistyce realizowania zamówień. W efekcie pozwala to dostarczyć klientowi pozytywnych odczuć związanych z jego obsługą na oczekiwanym przez niego poziomie. W skrócie szybko sprawnie i bez pomyłek w zamówieniu.

KOMPETENCJE

Doświadczenie, które zbudowaliśmy przez ostanie kilka lat wdrażania oprogramowania X2System, pozwala nam precyzyjnie dobierać odpowiednie funkcjonalności do charakteru prowadzonego biznesu gastronomicznego. Przekłada się to na inwestycję, która jest optymalnie przygotowana do etapu, na jakim obecnie znajduje się Twój biznes.

WDROŻENIA

Wdrażany przez nas X2System to wielomodułowe oprogramowanie, które obsługuje wszystkie aspekty prowadzenia firmy gastronomicznej, czy hotelu.

Oprogramowanie dla restauracji znajduje zastosowanie zarówno w małych jedno-lokalizacyjnych placówkach gastronomicznych, jak i w dużych wielooddziałowych firmach (sieciach), gdzie stosowane jest tzw. centralne zarządzanie całym biznesem.

X2System dla gastronomii jest już używany w ponad 3000 placówek gastronomicznych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Kontakt z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow