Oprogramowanie ERP do zarządzania
Oprogramowanie ERP do zarządzania

enova365 – jeden system wiele możliwości

Dlaczego enova365? (dawniej enova)

To system zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 7 tys. polskich przedsiębiorstw.

Co to jest enova365?

Enova to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji.

Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.

Jak działa enova365?

Oprogramowanie enova365 automatyzuje procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem
i rezultatami. Na każdym etapie realizacji zadania przypisany jest operator – osoba odpowiedzialna za aktualną część procesu.

Korzyści z wdrożenia systemu:

  • Funkcjonalny
  • Mobilny
  • Modułowy
  • Skalowalny
  • Zawsze aktualny
  • Spersonalizowany
  • Inteligentny

Moduły/Funkcje – zinformatyzowane obszary działalności podmiotów

Najnowsze trendy

enova365 jest pierwszym systemem ERP dostarczanym użytkownikom na dwa sposoby. Ta sama enova365 jest dostępna lokalnie
oraz w chmurze prywatnej lub publicznej (w modelu abonamentowym). enova365 daje dostęp do funkcjonalności enova365 przez przeglądarkę internetową 
z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Cztery oblicza enova365

enova365 posiada 4 interfejsy: okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy (wkrótce również komórkowy) , które odpowiadają różnym potrzebom
i preferencjom użytkowników.

Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. Zmieniając urządzenia masz dostęp do tych samych danych.

enova365
enova365
enova365
enova365

Producent

Strategia firmy Soneta Sp. z o.o., producenta oprogramowania enova, zawarta jest we wzorze „1x3x2″ tj. jedna rodzina produktów, trzy wersje (srebrna dla małych, złota dla średnich firm, platynowa dla dużych firm) oraz dwa modele dostępu (lokalnie i w chmurze). Jedna linia produktowa zapewnia równoczesny rozwój obu aplikacji.

Dla kogo?

System sprawdzi się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowało na rozwój przedsiębiorstwa. enova365 została stworzona z myślą o tych firmach, w których istotnym elementem działalności są technologie internetowe,
w tym zdalny dostęp.

enova365

enova365 w wersji mobilnej

Aplikacja enova365 na system Android została dostosowana do możliwości i specyfiki urządzeń dotykowych. System jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Pozwala planować podejmowane działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

Pobierz aplikację >

Dokumenty do pobrania

Jeżeli jesteś zainteresowany samodzielnym poszerzeniem swojej wiedzy na temat modułów systemu enova365, zapraszamy do pobrania folderów:

 

enova365 w chmurze

ZETO365 to platforma serwerowa, na której jest udostępnione oprogramowanie enova365 (stale aktualizowane) wraz z dedykowaną infrastrukturą informatyczną (chmura w modelu ASP/SaaS). Udostępniamy w pełni skonfigurowaną infrastrukturę IT gotową do prowadzenia działalności biznesowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami rozwiązania online prosimy o kontakt (dostępne formy kontaktu poniżej). 

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 44
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

enova365
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Dostawcą TV w firmie jest SGT S.A.